Betlém v baobabu z palisandru z Madagaskaru, 5 cm

Kód: EL441164
315 Kč 260 Kč bez DPH 315 Kč / 1 ks
Dlouhodobě nedostupné
Položka byla vyprodána…

Malý přívěšek v podobě betlému ručně vyřezaného do baobabu z palisandru a švestkového dřeva na Madagaskaru. K zavěšení i postavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malý a lehký přívěšek v podobě betlému umístěného do baobabu. Betlém i baobab je ručně vyřezaný do světlého palisandrového dřeva nalepeného na pozadí ze dřeva švestky. Na jednu z větví je připevněna černá šňůrka k zavěšení, ale můžete ji odstranit a betlémek si někam postavit.

Ruční práce - každý kus je jedinečný originál a liší se kresbou dřeva, jeho barvou, tvary výrobku i velikostí.

Rozměry: cca 5 x 5 cm.

Ručně vyřezaný na Madagaskaru v rámci Fair Trade projektu

Tento krásný betlém v africkém baobabu k nám vyváží organizace Mahafaly. Ta prodává ručně vyráběné zboží z různých rodinných podniků a družstev na Madagaskaru a zajišťuje, aby i drobní řemeslníci dostávali spravedlivé mzdy, solidní půjčky, zálohy na produkci a jasné obchodní smlouvy.
 

Důležitým projektem Mahafaly jsou různá plechová autíčka apod. Myšlenky na tato autíčka pochází od dětí z ulice hlavního města Antananariva. Děti, které vyrostly na ulici a většinou bez rodičů, začaly vyrábět malé modely ze starých plechovek. Vedle toho ale Mahafaly podporuje také práci madagaskarské humanitární organizace MANDA. Ta provozuje sociální centrum a dva tréninkové workshopy pro sociální integraci dětí a mladých lidí žijících na ulici. Mají zde pevné kontaktní místo, získají výživné jídlo a bezplatnou lékařskou péči. V dřevařské dílně nebo v řemeslném centru sdružení mohou absolvovat učňovskou přípravu, která je nakonec určena k přípravě na samostatnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané betlémy
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: