Domino se zvířaty z kaučukového dřeva, 28 dílků

Kód: EL413390
555 Kč 459 Kč bez DPH 555 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Poslední kus dřevěného domina pro děti s ručně malovanými divokými zvířaty ze safari. Ručně vyřezávané na Šrí Lance, dodávané v plátěném sáčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduché obrázky divokých zvířat ručně malované na dřevěných kartičkách na Šrí Lance. Dřevěné dílky jsou vyrobeny ze zhruba 30 let starých kaučukovníků, které již pro své stáří nejsou využívány pro výrobu přírodního kaučuku. Dílky jsou velmi příjemné do ruky i na pohled.

V bavlněném sáčku najdete 28 fair trade ručně řezaných a ručně kreslených dřevěných dílků, které i dětské ručky snadno uchopí a mohou s nimi hrát i jiné hry. Všechny kresby jsou vyvedeny striktně netoxickými barvami. Každý dílek má rozměry 6 x 3 x 0,6 cm.

Spravedlivě zaplacená ruční práce z přírodního materiálu - každý kus je originál a liší se velikostí, barvami i samotnými kresbami zvířat.

Domino není primárně určené pro profesionální hru domina, a tak hrany nejsou precizně zpracovány pro snadné a rychlé postavení na nejužší stranu. Více radosti pravděpodobně přinese v poloze vodorovné, kdy děti vytváří různé "hady".
Hračka není určena pro děti do 3 let!
 

Ručně vyrobené na Šrí Lance v rámci Fair Trade projektu

Toto krásné domino s divokými zvířaty ze safari vyrobili drobní řemeslníci společnosti Golden Palm Crafts. Jde o velmi malou společnost založenou v roce 1985, jejíž hlavním cílem je zajistit dlouhodobě udržitelná pracovní místa pro řemeslníky z venkovských oblastí Šrí Lanky. Pro místní rodiny je totiž řemeslo jediným možným zdrojem příjmů.

Pouhých 30 zaměstnanců tak dnes v dílničkách v malých obcích vyrábí vysoce kvalitní dřevěné hračky s využitím jen místních zdrojů dřeva a netoxických barev. Všichni mají úrazové a důchodové pojištění a za svou práci dostávají spravedlivou Fair Trade mzdu.Podporuje je také tříčlenný návrhářský tým, který pomáhá vyvíjet nové produkty.

Zisk Golden Palm Crafts je investován výlučně zpět do provozu, jako je školení zaměstnanců či nákup nových nástrojů a materiálů.

Rozměry dílků: 6 x 3 x 0,6 cm.
Počet dílků: 28.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělaná srdíčka, hračky a pera
Hmotnost: 0.252 kg
Hmotnost: 252 g
Rozměry dílku: 6x3x0,6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: