Tužka z novinového papíru ze Šrí Lanky

Kód: EL462954
59 Kč 49 Kč bez DPH 59 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Originální tužka vyrobená na Šrí Lance z novinového papíru. Každý kus je tedy jinak barevný z jiného kusu různých novin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obyčejná tužka v neobyčejném provedení z recyklovaného novinového papíru. Tuha je jak ji známe, ale je na Šrí Lance zasazená do slisovaných novin. Každý kus je tedy originál a vzájemně se liší barvami i obsahem vybraných novin. Fair trade výrobek šetrný k životnímu prostředí.

Vyrobena v rámci fair trade projektu Selyn na Šrí Lance

Vyrobili drobní řemeslníci organizace Selyn z venkovských oblastí Šrí Lanky. Selyn byla založena v roce 1992 a dnes zaměstnává na 250 zaměstnanců, kteří se specializují na výrobu ručně tkaných látek a různých drobností. Je garantováno dodržování vysokých pracovních standardů jako je běžná pracovní doba, Fair Trade mzda i zdravotní pojištění.

Selyn také umožňuje mnoha zaměstnancům pracovat z domova, což je zejména pro ženy důležitý způsob, jak skloubit péči o děti se zajištěním příjmu. Pro začínající pracovníky je samozřejmě zajištěno školení a z výnosů prodeje je podporována také místní škola a recyklační projekty. Vzdělávání zaměřené na ochranu životního prostředí a přírodních zdrojů je otevřené i pro ostatní producenty, a cenné znalosti se tak dostávají k celé místní komunitě.

Délka 17 cm.
Hmotnost: 5 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělaná srdíčka, hračky a pera
Hmotnost: 0.005 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: