Zastrkávací adventní kalendář z gumovníku ze Šrí Lanky

Kód: EL431882
1 229 Kč 1 016 Kč bez DPH 1 229 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Trochu jiný adventní kalendář bez čokolád či jiných sladkostí. Jen dřevěné figurky, které vás postupným zasouváním provedou adventem až do Štědrovečerní noci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kreativní adventní kalendář, který doprovodí vás a vaše blízké adventním obdobím. Každý den zasunete jednu z figurek do dírky v podkladu, až na Štědrý den získáte kompletní znázornění vánoční noci.

Krásný nápad a ještě lepší zpracování - výrobek je ručně vyřezán ze dřeva kaučukovníku (neboli gumovníku) a ručně malován drobnými řemeslníky na Šrí Lance, samozřejmě za fair trade podmínek. Sestavený kalendář pak můžete použít i jako betlém k vánočnímu stromečku a to opakovaně.

Spravedlivě zaplacená ruční práce z přírodního materiálu - každý kus je originál a liší se velikostí, tvary, barvami i samotnou kresbou.

S ohledem na velikost dílků a bezpečnost výrobek není vhodný pro děti do 3 let!

Rozměry: šířka 43 cm, výška 27 cm. Skládá se z 24 figurek a podkladu (s opěrkou) k jejich upevnění.

Ručně vyrobený na Šrí Lance v rámci Fair Trade projektu

Tento krásný adventní kalendář vyrobili drobní řemeslníci společnosti Golden Palm Crafts, která na Šrí Lance produkuje vysoce kvalitní dřevěné hračky. Jde o malou společnost založenou v roce 1985, jejíž hlavním cílem je zajistit dlouhodobě udržitelná pracovní místa pro řemeslníky z venkovských oblastí Šrí Lanky. Pro místní rodiny je totiž řemeslo jediným možným zdrojem příjmů.

Pouhých 30 zaměstnanců tak dnes v dílničkách v malých obcích vyrábí vysoce kvalitní dřevěné hračky s využitím jen místních zdrojů dřeva a netoxických barev. Všichni mají úrazové a důchodové pojištění a za svou práci dostávají spravedlivou Fair Trade mzdu. Podporuje je také tříčlenný návrhářský tým, který pomáhá vyvíjet nové produkty.

Zisk Golden Palm Crafts je investován výlučně zpět do provozu, jako je školení zaměstnanců či nákup nových nástrojů a materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Další různé rukodělné výrobky
Hmotnost: 0.5 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: