Kovová aroma lampa s listy z Indie

Kód: EZ61689
519 Kč 429 Kč bez DPH 519 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Dekorativní ručně dělaná aroma lampa z kovu z Indie. Světlo čajové svíčky proniká pouze vyřezanými otvory ve tvaru listů či stromu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherná stylová kovová aroma lampa ručně vyrobená v Indii. Díky použitému materiálu a provedení je aroma lampa velmi dekorativní a hodí se i do moderních interiérů. Světlo z čajové svíčky neproniká žádným otvorem pro vkládání svíčky, ale pouze vyřezanými otvory v podobě listů či stromu.

Ruční práce - každý kus je jedinečný originál a může se lišit tvar, velikost i provedení otvorů.

Ručně vyrobena v Indii v rámci Fair Trade projektu

Přívěsek vyrobili drobní indičtí řemeslníci, kteří spolupracují s místní Fair Trade organizací Noah's Ark International Exports (česky Mezinárodní exporty Noemova archa) se sídlem v Moradabadu. Cílem Noemovy archy je bojovat proti vykořisťování řemeslníků překupníky a umožnit jim získat důstojnější odměnu prostřednictvím přímého vývozu a Fair Trade.

A to se jí daří. Ke společnosti se připojuje stále více a více výrobců a dnes spolupracuje už se 100 skupinami producentů, které vyrábějí celou řadu různých řemeslných výrobků. Se zvyšujícím se objemem zboží tak bylo možné pořídit si centrální dílnu pro kontrolu kvality a vlastní sklad pro balení zboží a přípravu na export.

Oproti tomu workshopy a školení řemeslníků probíhají v jejich domovech, a dostává se jim také tolik potřebného vybavení pro vyšší bezpečnost práce. Pro děti řemeslníků se pak nabízí bezplatné vzdělávání, učební pomůcky a pravidelné stravování.

Rozměry: průměr hlavní části 8 cm, průměr misky 11,5 cm, výška 12 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané aroma lampy, svícny a vonné tyčinky
Hmotnost: 0.14 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: