Vánoční Betlém na svíčku, zlatý

Kód: GL517598
383 Kč 317 Kč bez DPH 383 Kč / 1 ks
Skladem (>10 ks)

Nádherný kruhový Betlém ručně vyrobený z plechu v Indii, který bude se svíčkou uvnitř vydávat zlaté světlo a šířit kouzelnou vánoční atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherný Betlém s výjevy ručně vyrobenými z plechu a stočenými do kruhu, do jehož středu se umístí zapálená svíčka. Vnitřní strana Betlému je zlatá a umocňuje teplé odstíny plamene svíčky. Vznikají tak nádherné vánoční výjevy s kouzelnou atmosférou.

Přímo před očima se odvíjí příběh narození Ježíška uloženého v jesličkách ve chlévě, Tří králů i velblouda, který je doprovází.

Ruční práce - každý kus je jedinečný originál a Fair Trade výrobky se od sebe vzájemně drobně liší. 
Svíčka není součástí balení, ale nemusíte se bát, Betlém má plechové dno, na které bezpečně položíte svíčky různých velikostí i tvarů. 

Ručně vyrobený v Indii v rámci Fair Trade projektu TARA

Už od počátku 70. let projekt TARA bojuje za důstojnost těch nejchudších lidí v Indii. Četné iniciativy v oblasti vzdělávání, práv žen, ochraně životního prostředí a zaměstnávání zlepšují životy drobných řemeslníků ve slumech Dillí a okolních komunit.
Tara například organizuje 6měsíční kurz šití pro ženy, po jehož dokončení si švadlena může za pomoci mikroúvěru od společnosti TARA zakoupit vlastní šicí stroj a začít podnikat. Tak si již více než 250 žen bylo schopno vybudovat soběstačnou ekonomickou existenci.

Rozměry: průměr 10 cm, výška v nejvyšším místě 11,5 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané betlémy
Hmotnost: 0.114 kg
Hmotnost: 114 g
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Globo: Fair trade garance Globo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: