Bylinné a ovocné čaje

7 položek celkem
Fair trade bio bylinný čaj porcovaný, z Egypta
Bio
82 Kč bez DPH
94 Kč

Jemně sušená čajová směs bylin nabitých egyptským sluncem s plným tělem a čerstvými akcenty. Bez umělých aromat v kompostovatelných sáčcích z vláken z bio bavlny.

GE012338
Bio ibiškový čaj z Burkiny Faso sypaný, 70 g
Bio
59 Kč bez DPH
68 Kč

Lahodný, sypaný ibiškový čaj z Burkiny Faso.

EL152152
Fair Trade bio moringa, sypaný čaj ze Šrí Lanky
Bio
92 Kč bez DPH
106 Kč

Sušené listy "stromu života", kterého si domorodci cení už tisíce let pro jeho všestrannou užitečnost a obsaženou symfonii živin, určené k přípravě čaje.

EL479273
Fair trade bio ovocný čaj s černým rybízem sypaný
Vegan Bio
91 Kč bez DPH
105 Kč

Osvěžující letní ovocný čaj s lehkou kyselostí z ibišku, jablek a šípku s bezinkami, rozinkami, černým rybízem a jahodovým aroma.

EL415905
Fair trade bio ovocný sypaný čaj s mangem a ananasem
Vegan Bio
86 Kč bez DPH
99 Kč

Osvěžující tropický ovocný čaj z ibišku, jablek a šípku doplněný o sušené hrozno, mango, ananas a přírodní aroma maracuji. Chutná výborně horký i ledový.

EL415899
Fair trade bio ovocný čaj z Afriky, porcovaný
Bio
82 Kč bez DPH
94 Kč

Zvláště chutná směs jemně sušených květů ibišku a sušených bobulí s intenzivně červeným nálevem. Bez umělých aromat v kompostovatelných sáčcích z vláken z bio bavlny.

GE012475
Jogi čaj z Nepálu sypaný, 150 g
161 Kč bez DPH
185 Kč

Vysokohorská čajová směs bylinek a koření.

EL246738

Bylinný čaj je rostlinný nálev, zejména z léčivých bylin. Bylinné čaje se připravují zejména pro léčivé či preventivní účinky rostlin, které ho tvoří. Každý Fair Trade bylinný čaj z naší nabídky se vyznačuje vysokou kvalitou, danou zejména nadstandardní pečlivostí při pěstování i zpracování. Mnohé bylinné čajové směsi jsou také naprosto originální a dokáži osvěžit.
Čajové speciality, to jsou čaje čajové směsi s bylinkami a kořením či jedinečné čajové výrobky. Ať už se jedná o jedno z nejstarších učení světa - indický ayurvédský čajjogi čajbílý čajovocný čaj nebo čajovou květinuFair Trade čajové speciality, to je jedinečnost, kvalita, báječná chuť a vůně.

Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: