Anděl strážný z Bangladéše, terakota, 5 cm

Kód: EL352132
76 Kč 63 Kč bez DPH 76 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Nádherná postavička anděla strážného z terakoty v sáčku se šňůrkou. Můžete si ho tak někam postavit nebo zavěsit. Žádný z andělů není jako druhý, každý je originál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherná postavička anděla strážného ručně vyrobená z hlíny, terakoty, v Bangladéši. Takový keramický anděl je oblíbeným dárkem po celý rok a nový majitel si ho může někam postavit nebo zavěsit. Tento nebeský společník je totiž balený v průhledném sáčku vybaveným šňůrkou a nápisem "schutzengel", tedy "anděl strážný".

Díky ruční práci a přírodnímu materiálu, ze kterého je vyroben, není žádný anděl jako jiný. Můžete tak darovat originální kousek, který udělá radost Vám i Vašim blízkým. 

Ruční práce z přírodního materiálu - každý kus je jedinečný originál a může se lišit tvar, kresba, velikost i barva.

Výška cca 5 cm. Hmotnost 30 g.

Ručně vyrobený ve Fair Trade projektu USHA Handicrafts v Bangladéši

Organizace USHA Handicrafts byla založena v lednu 1997 s cílem bojovat proti chudobě v Bangladéši a zlepšit život znevýhodněným skupinám obyvatel. USHA proto podporuje drobné výrobce při výrobě a marketingu jejich zboží nabízí různá školení a další vzdělávání zejména ženám a mladým lidem bez vzdělání. Organizace vytváří pracovní místa s pravidelným příjmem pro řemeslníky a školí je v různých technikách ruční práce i marketingu a koordinuje výrobu různých rukodělných výrobků. Pořádá školení i v oblasti hygieny, životního prostředí a zdraví a poskytuje mikroúvěry jako další finanční podporu pro samostatnou výrobu zboží.

Doplňkové parametry

Kategorie: Další různé rukodělné výrobky
Hmotnost: 0.03 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: