Jutový pytel od kávy, různá provedení

Kód: PYTEL
89 Kč 74 Kč bez DPH 89 Kč / 1 ks
Skladem (>10 ks)

Prodlužte život pytlům od zelené kávy a pomozte nám najít jejich další využití. Prázdné použité pytle z různých zemí s různým designem i provedením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelená káva se dodává nejčastěji v jutových pytlích o hmotnosti zejména 60-70 kg. Když všechnu kávu z pytle upražíme, zůstane prázdný kávový pytel, pro který my už nemáme další využití.

Vy je ale můžete použít na výzdobu stěn kanceláře, dílny nebo domova. Když pytel opět naplníte (zbytky látek, molitanu, odpad od čalouníka) může z nich být velmi stylové a originální posezení nebo sedací pytel. Takové uplatnění dobře zapadne do různých neformálních a lounge prostorů, kaváren, společenských prostor pro setkávání, teambuildingové a vzdělávací akce, eventy či workshopy. Pytle jistě ocení také rodinné akce a děti, které mohou na pytlích dovádět, skákat i odpočívat.
Jsou také v praxi vyzkoušené na sběr a uskladnění štěpky ze zahrad a jiných venkovních prostranství.

Od každé z káv má pytel trochu jinou hustotu pletení, barvu, různě "chlupatý" materiál, ze kterého je vyroben a samozřejmě různý design. Některé pytle jsou hodně potištěné, jiné jsou téměř bez potisku. Upozorňujeme, že v pytli mohou být i malé díry (někteří exportéři vkládají do jutových pytlů ještě pytel igelitový) či špinavý flek. Všechny pytle jsou otevřené po celé jedné užší straně.

Pytle míváme ze všech zemí, ze kterých dovážíme kávu k pražení: Bolívie, Brazílie, Etiopie, Guatemala, Honduras, Kolumbie, Mexiko, Papua Nová Guinea, Peru, Rwanda, Salvador a Uganda. Jejich aktuální skladová dostupnost však úzce souvisí s oblíbeností těchto káv, a tak nejčastěji pošleme pytel od dobré brazilské kávy Santos. Když nám do poznámky napíšete, jaký pytel či pytle byste rádi koupili, budeme se snažit vaše přání v rámci možností splnit.

Pytle jsou vysoké asi 90-100 cm a široké 65-75 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Další různé rukodělné výrobky
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: