Hrnek Abeni s antilopou, 350 ml

Kód: EZ50183
905 Kč 748 Kč bez DPH 905 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásný ručně malovaný hrnek v afrických barvách s antilopou z Jižní Afriky. Originální ruční práce na min. 350 ml nápoje vhodná i do mikrovlnné trouby a myčky nádobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný keramický hrnek se světle zelenou glazurou uvnitř a ručně malovanou antilopou a dalším zdobením zvenku. Malba je skutečně plastická a zaujme na první pohled. Zvíře na čelní straně je antilopa Springbok, která pochází právě z Jižní Afriky. Kreslila paní Cikizwa z organizace Isuna v Jihoafrické republice. Každý výrobek je ručně podepsán a má visačku se jménem a fotografií autora.

Ruční práce, která má úroveň i hodnotu. Keramika je vypálena při 1200 °C a splňuje nejvyšší kvalitativní a bezpečnostní standardy.

Každý kus je jedinečný originál s unikátním příběhem; může se tak drobně lišit velikost, kresba i barvy jako život sám. Hrnek pojme 350 ml nápoje, můžete ho mýt v myčce nádobí i používat v mikrovlnné troubě.

Společnost Isuna byla založena v roce 2002 a hlavním cílem je vytvářet a zachovat pracovní místa pro umělecky nadané lidi z černošské čtvrti Kapského Města. Prostřednictvím výroby kvalitních výrobků a jejich prodeje v Jihoafrické republice i zahraničí bojuje proti vysoké kriminalitě, chudobě a hladu v regionu, kde zejména černošská mládež trpí nezaměstnaností nad 50 %, v některých oblastech až 70 %. 

Zajišťuje spravedlivé mzdy dle principů Fair Trade, pořádá tvůrčí workshopy v okolí Kapského Města a podporuje nadaci Hope v boji proti šíření viru HIV/AIDS. Dnes zaměstnává deset mužů a čtyři ženy ve věku 25-52 let, jejichž hlavním úkolem je návrh a ruční výroba kvalitní a krásné keramiky s uměleckou hodnotou.

Rozměry: výška 11 cm, horní vnější průměr 9 cm, vnější průměr dna 5,7 cm.
Objem: 350 ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fair trade umělecká keramika
Hmotnost: 0.338 kg
Hmotnost: 338 g
Objem: 350 ml
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: