Stojánek na vonné tyčinky s květinami z mastku z Indie

Kód: GL476512
153 Kč 126 Kč bez DPH 153 Kč / 1 ks
Skladem (9 ks)

Ručně vyrobený stojánek na vonné tyčinky v prohnutém designu z mastku, do kterého jsou na jedné straně vyryty květiny a na druhém vyvrtán otvor pro jednu tyčinku. Těžký a stabilní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný černý stojánek na vonné tyčinky ručně vyrobený v Indii z mastku. Zdobí ho ruční rytina květin v šedé barvě kamene a na druhé straně je vyvrtán otvor pro upevnění jedné klasické tenké vonné tyčinky. Stojánek z mastku v nadčasovém prohnutém designu je dostatečně těžký, aby zajistil stabilitu, a není hořlavý jako papír či dřevo.

Ruční práce z přírodního materiálu - každý kus je jedinečný originál a může se vzájemně drobně lišit velikostí, tvarem, barvou, kresbou kamene a zejména rytinou květin. Poctivě zaplacená ruční práce z fair trade projektu v Indii, která udělá radost i přinese užitek. Vonné tyčinky nejsou součástí balení.

Rozměry cca: délka 25,5 cm, šířka 4 cm, tloušťka 1,3 cm.
Hmotnost cca 290 g.

Od drobných řemeslníků z fair trade organizace v Indii

Naše partnerská organizace Pushpanjali (v hindštině věnec) je jednou z nejstarších organizací spravedlivého obchodu v Indii. Nosnou myšlenkou, se kterou ji v roce 1982 založilo 5 seskupení producentů, byla pomoc sociálně a ekonomicky znevýhodněným lidem ve městě Agra a okolí dosáhnout bezpečného příjmu a lepší kvality života.

V roce 2015 v Agře za podpory německé Globo Fair Trade Partner dokončila novou budovu pro výrobu zboží z mramoru, dřeva, pískovce, a mastku, která výrazně zlepšuje pracovní podmínky řemeslníků. Hala má moderní větrací systém, který odsává prach z broušení, poskytuje dostatek prostoru a světla a má vlastní sociální zařízení.

Kromě fair trade je Pushpanjali aktivní také v dalších sociálních a environmentálních projektech pro řemeslné komunity. Například už od roku 2004 provozuje v budově školy poblíž Agry zdravotnické zařízení "Medical Check-up Camp", ve kterém pravidelně každý měsíc ošetří asi 200 pacientů. V případě vážných nemocí Pushpanjali financuje pobyt v nemocnici v Agře. Organizuje také osvětové akce pro veřejnost o otázkách životního prostředí, při kterých mimo jiné rozdává a vysazuje mladé stromky a distribuuje materiály o možnostech likvidace odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané aroma lampy, svícny a vonné tyčinky
Hmotnost: 0.33 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Globo: Fair trade garance Globo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: