Stojánek na vonné tyčinky se slonem z mastku z Indie

Kód: GL220573
139 Kč 115 Kč bez DPH 139 Kč / 1 ks
Skladem (>10 ks)

Ručně vyrobený stojánek na vonné tyčinky z dobře opracovatelného mastku, do kterého je vyryta podoba slona a prostor pro popel i upevnění tyčinek. Velmi stabilní a bezpečný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný stojánek na vonné tyčinky ručně vyrobený v Indii z mastku. Zdobí ho ruční rytina slona, široký žlábek i kulatý prostor na stojící vonné tyčinky. V rytině slona je pak malý otvor pro upevnění klasických tenkých vonných tyčinek. Stojánek z mastku je dostatečně těžký, aby zajistil stabilitu, a není hořlavý jako papír či dřevo.

Ruční práce z přírodního materiálu - každý kus je jedinečný originál a může se vzájemně drobně lišit velikostí, tvarem, barvou, kresbou kamene a zejména rytinou slona. Poctivě zaplacená ruční práce z fair trade projektu v Indii, která udělá radost i přinese užitek. Vonné tyčinky nejsou součástí balení.

Rozměry cca: délka 25,5 cm, šířka 4 cm, výška 1,1 cm.
Hmotnost cca 257 g.

Od drobných řemeslníků z fair trade organizace v Indii

Naše partnerská organizace Pushpanjali (v hindštině věnec) je jednou z nejstarších organizací spravedlivého obchodu v Indii. Nosnou myšlenkou, se kterou ji v roce 1982 založilo 5 seskupení producentů, byla pomoc sociálně a ekonomicky znevýhodněným lidem ve městě Agra a okolí dosáhnout bezpečného příjmu a lepší kvality života.

V roce 2015 v Agře za podpory německé Globo Fair Trade Partner dokončila novou budovu pro výrobu zboží z mramoru, dřeva, pískovce, a mastku, která výrazně zlepšuje pracovní podmínky řemeslníků. Hala má moderní větrací systém, který odsává prach z broušení, poskytuje dostatek prostoru a světla a má vlastní sociální zařízení.

Kromě fair trade je Pushpanjali aktivní také v dalších sociálních a environmentálních projektech pro řemeslné komunity. Například už od roku 2004 provozuje v budově školy poblíž Agry zdravotnické zařízení "Medical Check-up Camp", ve kterém pravidelně každý měsíc ošetří asi 200 pacientů. V případě vážných nemocí Pushpanjali financuje pobyt v nemocnici v Agře. Organizuje také osvětové akce pro veřejnost o otázkách životního prostředí, při kterých mimo jiné rozdává a vysazuje mladé stromky a distribuuje materiály o možnostech likvidace odpadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané aroma lampy, svícny a vonné tyčinky
Hmotnost: 0.28 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Globo: Fair trade garance Globo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: