Svícen na čajovou svíčku Magic forest, zlatý, 5 cm

Kód: EL501257
159 Kč 131 Kč bez DPH 159 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Kouzelný kovový svícen na čajovou svíčku ručně vyrobený v Indii z propleteného drátu zdobeného šupinkami ve zlaté barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherný kovový svícen ručně vyrobený v Indii z pleteného drátu obaleného v šupinkách se zlatou barvou. Takový stojan dokáže se světlem svíčky vytvářet kouzelnou a snad až tajemnou atmosféru.

Krásná a poctivě zaplacená fair trade ruční práce z kovu - každý kus je originál a může se lišit velikostí, barvami i designem.

Výška 5 cm, průměr 8 cm.

Vyrobený v Indii v rámci Fair Trade projektu

Svícen vyrobili drobní indičtí řemeslníci, kteří spolupracují s místní Fair Trade organizací Noah's Ark International Exports (česky Mezinárodní exporty Noemova archa) se sídlem v Moradabadu. Cílem Noemovy archy je bojovat proti vykořisťování řemeslníků překupníky a umožnit jim získat důstojnější odměnu prostřednictvím přímého vývozu a Fair Trade.

A to se jí daří. Ke společnosti se připojuje stále více a více výrobců a dnes spolupracuje už se 100 skupinami producentů, které vyrábějí celou řadu různých řemeslných výrobků. Se zvyšujícím se objemem zboží tak bylo možné pořídit si centrální dílnu pro kontrolu kvality a vlastní sklad pro balení zboží a přípravu na export.

Oproti tomu workshopy a školení řemeslníků probíhají v jejich domovech, a dostává se jim také tolik potřebného vybavení pro vyšší bezpečnost práce. Pro děti řemeslníků se pak nabízí bezplatné vzdělávání, učební pomůcky a pravidelné stravování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané aroma lampy, svícny a vonné tyčinky
Hmotnost: 0.04 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: