Zrnková káva Espresso Café de Origen, 1000 g

Kód: NE734786
Bez lepku Vegan
579 Kč 517 Kč bez DPH 579 Kč / 1 kg
Skladem (>10 ks)

Silná espresso směs káv arabika a robusta od drobných farmářů sestavená a pomalu tmavě pražená na základě více než 100 let zkušeností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umně sestavená směs káv odrůd arabika a robusta tmavě pražená pro oblíbenou tradiční intenzivní, až pikantní chuť kávy. Zkušení kávoví mistři vybírají jednotlivé kávy z malých rodinných zahrad na úrodných horských svazích často v těžko přístupných nádherných místech Latinské Ameriky, Afriky a Asie. V Nizozemsku z nich pak sestavují unikátní směsi s asi 20 % robusty s bohatou cremou a vyšším obsahem kofeinu. Cílem je vyvážená a vždy rozeznatelná chuť charakteristická pro značku či řadu káv Café de Origen.

Při následném pomalém a tmavém až velmi tmavém pražení, vhodném pro přípravu espresso kávy, čerpají z více než 100 let zkušeností pražírny Neuteboom. Tu tvoří zkušení profesionálové a průkopnici fair trade, spravedlivého obchodu, který zajišťuje férovější obchodní podmínky i pro drobné pěstitele kávy v rozvojovém světě. Plnění těchto pravidel dokazuje certifikace Fairtrade. Drobný příplatek k ceně kávy, tzv. fairtradová prémie, je pak určena na komunitní projekty jako je lepší zásobování pitnou vodou obyvatel nebo budování infrastruktury pro jednotlivé vesnice.

Balena v ochranné atmosféře do obalu zcela bez hliníku.

Složení: pražená káva zrnková 100 %.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 1.025 kg
Bezlepkové: ano
Bio: ne
Hmotnost: 1000 g
Vegan: ano
Fairtrade: Certifikace Fairtrade

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: