Bio zrnková káva Espresso Café de Origen, 1000 g

Kód: NE097843
Bez lepku Vegan Bio
606 Kč 527 Kč bez DPH 606 Kč / 1 kg
Skladem (> 10 ks)

Silná espresso směs káv arabika a robusta od drobných farmářů sestavená a středně tmavě pražená v Nizozemsku na základě více než 100 let zkušeností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umně sestavená směs káv odrůdy arabika a robusta pěstovaných dle pravidel ekologického zemědělství. Zkušení milovníci kávy vybírají jednotlivé kávy na malých rodinných zahradách Latinské Ameriky, Afriky a Asie, které hledají na úrodných horských svazích často v těžko přístupných a nádherných místech. V Nizozemsku z nich pak sestavují unikátní směsi s 10-20 % robusty s lahodnou chutí charakteristickou pro značku Café de Origen. Při následném středně tmavém až tmavém pražení, vhodném pro přípravu espresso kávy, čerpají z více než 100 let zkušeností pražírny Neuteboom.

Tu tvoří zkušení profesionálové a průkopnici fair trade, spravedlivého obchodu, který zajišťuje férovější obchodní podmínky i pro drobné pěstitele kávy v rozvojovém světě. Plnění těchto pravidel dokazuje certifikace Fairtrade. Drobný příplatek k ceně kávy, tzv. fairtradová prémie, je pak určena na komunitní projekty jako je lepší zásobování pitnou vodou obyvatel nebo budování infrastruktury pro jednotlivé vesnice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Hmotnost: 1.022 kg
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Hmotnost: 1000 g
Vegan: ano
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
Fairtrade: Certifikace Fairtrade

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: