Velkoobchodní spolupráce aneb Jak to děláme my

Rádi byste stávající sortiment rozšířili o naše fair trade potraviny nebo rukodělné výrobky? Žádný problém! Jako spolehlivý a nejdéle fungující e-shop s fair trade zbožím v Česku vám můžeme nabídnout více než 16 let spolupráce s kamennými obchody, e-shopy, kavárnami, restauracemi i neziskovými organizacemi v České i Slovenské republice. Od roku 2018 jsme navíc schopni zásobovat též bezobalové prodejny, které kladou důraz na co nejmenší ekologickou stopu a zátěž pro životní prostředí.

 

Zřídíme vám přístup a zajistíme rychlý import dat

Chcete se prostřednictvím vlastní prodejny nebo e-shopu zasloužit o trochu spravedlivější svět a umožnit zákazníkům nakupovat zboží, potraviny nebo výrobky, za které dostali lidé na druhém konci světa spravedlivě zaplaceno?

Pokud vám taková spolupráce s námi dává smysl, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zřídíme velkoobchodní přístup do našeho e-shopu, kde je vždy aktuální stav našich zásob. Umožníme vám však odesílat objednávky i pomocí objednávkového formuláře či volnou formou e-mailem nebo telefonicky.

Je pro vás příjemnější nakupovat zboží prostřednictvím B2B platforem jako je iBi Store? Žádný problém! E-shopům zasíláme xml feedy na míru pro snadný a rychlý import dat.

Dáváte přednost osobnímu kontaktu a působíte na Moravě? Skvělé! Právě tady se můžete potkat s naším zkušeným obchodním zástupcem, který vás srozumitelnou a nevtíravou formou seznámí se sortimentem našeho e-shopu, jeho filosofií i procesem vzájemné spolupráce.

 

Výhodný nákup bez podmínek

Co si budeme nalhávat. Spousta současného obchodu je založena na slevách jen tak, bez opodstatnění. My touto cestou jít nechceme, ba ani nemůžeme. Nabízíme totiž kvalitní zboží s přidanou hodnotou, spolehlivé služby, férové jednání a vzájemnou důvěru, že tyto hodnoty budeme sdílet společně. Vždyť právě tak chutná spravedlivější život, jak ostatně zní náš slogan… Jsme spolehliví, objednávky odesíláme rychle a pečlivě zabalené tak, abychom se za něj nemuseli stydět ani ve Vašich regálech a před Vašimi zákazníky.

Samozřejmě získáte nižší, velkoobchodní ceny, a požadujeme jen, abyste naše zboží dále prodávali, vařili, či z něho vyráběli něco dalšího. NEklademe si podmínku odběru po celých baleních nebo minimální hodnoty objednávky.

Ať u nás nakoupíte cokoli, u objednávek od 2 000 Kč, už včetně DPH, platíme dopravné my. Zboží standardně expedujeme do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky.

 

Jak to u nás funguje v praxi?

Faktury od nás dostanete jak v papírové, tak i v elektronické podobě. Všechny dokumenty vám navíc zůstávají přístupné on-line ke stažení pro případ, že se vám některý z nich zatoulá. Co se týká plateb – platit u nás můžete bankovním převodem na základě faktury, dobírkou (hotově či kartou) i online už při objednávání.

Kteroukoli svoji předchozí objednávku u nás můžete zopakovat jediným kliknutím a třeba jen drobně upravit dle aktuálních potřeb.

Z našeho webu si navíc můžete kdykoli stáhnout platný certifikát prodejce bio potravin od Biokontu i potvrzení o řádném nakládání s obalovými odpady EKO-KOM, který prokazuje, že řádně hradíme část nákladů na sběr a recyklaci obalů našeho zboží.

Chcete si u nás objednat větší množství zboží? Kontaktujte nás, rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku ušitou na míru vašim požadavkům!

 

Nejširší nabídka fair trade zboží v Česku a na Slovensku

Zajímá vás, co je součástí naší nabídky? Jde o fair trade výrobky a potraviny 26 různých značek včetně té naší. Všem můžeme věřit a konkrétní zboží si osobně pečlivě vybíráme.

Dlouhodobě disponujeme nejširší nabídkou fair trade produktů v Česku i na Slovensku. Každý měsíc u nás navíc najdete nové výrobky a nabídku sezónního zboží. Zároveň jsme otevřeni dovozu i produktů, které u nás poptáte až vy sami!

 

Zaměstnáváme lidi, kteří neměli v životě tolik štěstí

Podporu a spravedlivou odměnu ale neposkytujeme jenom drobným pěstitelům, výrobcům a producentům na druhé straně světa. Myšlenku fair trade, tedy spravedlivého obchodu, jsme implementovali také u nás.

Máme totiž vlastní balírnu, která je tzv. chráněnou dílnousociální firmou řádně registrovanou u MPSV, takže vám můžeme nabídnout velkou část našeho sortimentu formou náhradního plnění za stejných podmínek jako běžný prodej.

Do režimu náhradního plnění navíc můžete zahrnout i svou vlastní značku zboží nebo dárky a pozornosti pro zaměstnance a obchodní partnery.

 

Zvládneme firemní dárky i private brand

Na rozdíl od řady jiných e-shopů pracujeme s veškerým zbožím, které u nás najdete, osobně a to od dovozu, až po samotnou expedici. Nevyužíváme služeb fullfilment nebo dropshipping ani externí skladovou logistiku.

Jednoduše a spolehlivě tak zajistíme fair trade dárky pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery. Jednotlivé výrobky nebo potraviny mohou být označeny logem vaší firmy, ale třeba i osobním vzkazem.

Milou a originální formou tak dáte svému okolí najevo, že společenská odpovědnost vám ani v dnešní nesmírně uspěchané a náročné době není cizí. Obdarovaní navíc získají originální fair trade pozornost s opravdovým příběhem spravedlivého obchodu, kterým fair trade nepochybně je.

Díky naší balírně fair trade potravin vám taky pomůžeme zajistit „na klíč“ ucelenou řadu produktů pod vaší vlastní značkou. Problémem nemusí být ani suroviny dle vašeho zadání, které nejsou běžnou součástí naší nabídky. Vy je ale prostřednictvím naší balírny pod vlastní značkou a bez nutnosti provozovny nebo skladu nabízet můžete! A to nám přijde fair.

 

Informace, kterých není nikdy dost

Ve vodách fair trade samozřejmě nejsme jediní. Abyste nebyli z následné spolupráce nebo kvality výrobků rozladění, je dobré vybírat seriózního obchodního partnera obezřetně. I na našem trhu se totiž pohybují obchodníci, kteří myšlenku fair trade bez okolků zneužívají.

V čem výše zmíněné spočívá? Třeba v podlém prezentování loga FAIRTRADE® u zboží, které tuto certifikaci vůbec nemá. Někteří též slibují „výhradně bio a Fairtrade zboží“, přestože velká část jejich nabídky není ani jedno ani druhé.

Na druhou stranu netvrdíme, že my jsme neomylní. I nám může uniknout nějaká ta drobnost v popisu zboží či jeho složení. Fair trade je ale pro nás přesvědčením, filosofií, která dává smysl, srdcovka a hlavně životní postoj.

Ostatně, přečtěte si o nás něco víc a přesvědčte se, že nám můžete doopravdy věřit. Vzájemná důvěra je totiž jedním ze základních pilířů, na kterých myšlenka fair trade stojí.

Potřebujete více informací nebo vás zajímá velkoobchodní ceník? Neváhejte kontaktovat přímo jednatele Aleše Masnera na info@ftcentrum.cz nebo telefonním čísle 777 846 760.

Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: