Objednávání a zasílání objednávek funguje bez omezení. Provozovna však otevřena pouze k vyzvedávání dříve objednaného zboží.

Velkoobchodní spolupráce

Na této stránce ještě pracujeme, ale zkrátka se již 15 let věnujeme velkoobchodní spolupráci s kamennými obchody, kavárnami a stravovacími zařízeními. Rádi se domluvíme také s neziskovými organizacemi a nabídneme velkoobchodní ceny.
Velkoobchodní partneři u nás mohou objednávat prostřednictvím tohoto e-shopu, e-mailem, po telefonu, nebo nám napsat obyčejný dopis. Můžeme se domluvit také obráceně a v domluveném intervalu se ozveme my Vám a můžeme po telefonu probrat aktuální stav zásob.

Na Moravě vás také může navštěvovat náš zkušený a milý, nevtíravý obchodní zástupce, pan Stoupenec.

Neklademe si podmínku odběru po celých baleních ani není stanoven minimální objem pro velkoobchodní spolupráci. Doprava zdarma je již od 2000 Kč již včetně DPH.

Díky vlastní balírně, která je tzv. chráněnou dílnou, řádně registrovanou, můžeme nabídnout velkou část našeho sortimentu formou náhradního plnění.

Pro více informací či s žádostí o velkoobchodní ceník se prosím obraťte přímo na jednatele (Aleš Masner) na info@ftcentrum.cz či tel.: 777 846 760.

Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: