Bio zrnková káva Honduras SHG Luis Regalado Parainema, 250 g

Kód: FO433256
Bez lepku Vegan Bio
217 Kč 194 Kč bez DPH 868 Kč / 1 kg
Skladem (8 ks)

Micro lot chuťově bohaté výběrové kávy s tóny broskví, závěrem hořké čokolády a silným sladkým aroma. Čerstvě pražená káva s hodnocením SCA 83,50 bodů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní micro lot promyté výběrové kávy arabika odrůdy Parainema ze zahrady Las Oropéndolas pana Luise Regalada v nadmořské výšce 1300 m n. m. (SHG) v nejzápadnějším cípu země. Kvalitativní třída SHG (Strictly High Grown) označuje v Hondurasu kávy pěstované ve velmi vysokých nadmořských výškách, kde kávovníky rostou pomaleji, ale o to kvalitnější kávová zrna produkují. Micro lot pak znamená exkluzivní kávu konkrétního pěstitele, které je dostupné jen omezené množství jedné sklizně z jedné kávové zahrady.

Chuťově bohatá výběrová káva arabika s hutným sladkým aroma. Její plná chuť s tóny broskví a karamelu přechází z jahod na červený pomeranč a končí hořkou čokoládou.

Výběrová čistá bio káva arabika z vyšší řady Specialty coffee s hodnocením SCA ve výši 83,50 bodů (Specialty Coffee Association). Kávu v Čechách pravidelně pražíme na stupeň light brown (88±3 Agtron) jen po několika kilogramech tak, aby zbytečně nestárla ve skladu a mohli jsme vždy odeslat jen čerstvě upraženou kávu.

Složení: 100 % bio káva arabika zrnková.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
Hmotnost: 0.265 kg
Bezlepkové: ano
Bio: ano
Hmotnost: 250 g
Vegan: ano
Bio EU: Eko zemědělství dle norem EU
Bio CZ: Produkt ekologického zemědělství
Fairobchod: Fair trade garance Fairobchod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: