Hliněný svícen na čajovou svíčku Andělé z Peru

Kód: EL368096
185 Kč 153 Kč bez DPH 185 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Hezký a praktický stojan na čajovou svíčku z keramické hlíny s vyobrazením třech andělů hrajících na tradiční peruánské hudební nástroje. Použitelný po celý rok.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický hezký keramický svícen na čajovou svíčku, po jehož obvodu najdeme tři anděly hrající na tři různé tradiční peruánské hudební nástroje. Oslavují tak narození Krista, ale stojánek je použitelný po celý rok. Andělé přece oslavují každé dobro na zemi i na nebi :-) Svíčka není součástí balení.

Ruční práce - každý kus je jedinečný originál a liší se kresbou, tvarem, velikostí i barvami.

Ručně vyrobený v Peru v rámci Fair Trade projektu Manos Amigas

Organizace Manos Amigas byla založena v roce 1991 a jako člen Světové fair trade organizace (WFTO) pracuje s přibližně 480 řemeslníky z 80 řemeslných dílen a workshopů, jejichž členové většinou pracují v malých domácích dílnách. Kromě marketingu a podpory exportu jejich zboží nabízí také vzdělávání v oblasti kvality produktů a vyšší kvalifikace.

Manos Amigas vyplácí výrobcům 50 % ceny předem, aby měli na materiál a jiné nezbytné výdaje, a druhou polovinu platí ihned po kontrole dodaného zboží. 20 % příjmů Manos Amigas je pak určeno pro děti žijící v extrémní chudobě - dostávají pravidelné snídaně, školní uniformy a boty. Zbývající zisk je reinvestován zejména do obnovy a rozšiřování řemeslných dílen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané betlémy
Hmotnost: 0.15 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: