Čokolády z ovoce a ořechů Zotter

5 položek celkem
Fair trade bio čokoláda Zotter kešu ořechy a jahody, 70 g
Bez lepku Bio
88 Kč bez DPH
99 Kč

Tabulka fruit-to-bar z jahod a 27 % kakaového másla plněná domácím nugátem z kešu ořechů nut-to-bar s kousky pražených kešu oříšků.

ZO064923
Fair trade bio čokoláda Zotter lískové ořechy a borůvky, 70 g
Bez lepku Bio
88 Kč bez DPH
99 Kč

Tabulka fruit-to-bar z borůvek a 24 % kakaového másla plněná domácím lískooříškovým nugátem nut-to-bar s kousky pražených lískových ořechů.

ZO065005
Fair trade bio čokoláda Zotter z makadamové ořechy a černý rybíz
Bez lepku Bio
88 Kč bez DPH
99 Kč

Tabulka fruit-to-bar z černého rybízu s 23 % kakaového másla plněná domácím makadamovým nugátem nut-to-bar s kousky makadamových ořechů.

ZO064862
Fair trade bio čokoláda Zotter z brazilských ořechů a maracují
Bez lepku Bio
88 Kč bez DPH
99 Kč

Výjimečná tabulka fruit-to-bar z mučenek a 22 % kakaového másla plněná domácím nugátem nut-to-bar s křupavými kousky divokých brazilských ořechů.

ZO064985
Fair trade bio čokoláda Zotter pekanové ořechy a citrón
Bez lepku Bio
88 Kč bez DPH
99 Kč

Citrónová tabulka fruit-to-bar s 23 % kakaového másla plněná domácím pekanovým nugátem nut-to-bar s kousky pekanových ořechů.

ZO064961

Navenek barevné ovocné čokoládové polevy vyrobené Fruit-to-Bar z mrazem sušeného ovoce a lesních plodů, které se rozpouští v čistém kakaovém másle. Uvnitř pak domácí nugáty uvařené Nut-to-Bar z kvalitních ořechů, které se vždy čerstvě praží při různých teplotách dle druhu, kakaového másla a čokolády. 

Ochutnejte jemně se rozplývající hvězdná dua ovoce a ořechových nugátů v podobě čokolády. Vysoká kvalita použitých bio surovin a spousta krásně křupavých kousků ořechů v čokoládové ovocné tabulce. Čokoláda mimo pravidla čokolády pro fanoušky ovoce a ořechů, se kterou bude požitek i oslavou darů přírody.

Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: