Zlatý andělíček na čajovou svíčku z Kolumbie, 9 cm

Kód: EZ29354
139 Kč 115 Kč bez DPH 139 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Ze železa vyřezaná a zlatě natřená postava anděla s podstavcem na čajovou svíčku. Její světlo se tak od andělíčka hezky odráží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Železná postava anděla natřená zlatou barvou pomáhá odrážet světlo čajové svíčky z jejího podstavce, a tak pomáhá dotvořit andělskou atmosféru.

Ruční práce - každý kus je jedinečný originál a liší se kresbou, tvarem, velikostí i barvami.

Výška 9 cm, šířka 7,5 cm.

Ručně vyroben v Kolumbii v rámci Fair Trade projektu Oxidos

Oxidos je rodinná firma, která v roce 1994 začínala jako koníček její zakladatelky Marthy Liliany Otalory, která ve volném čase vyráběla hodiny z kovového odpadu a prodávala je na bleších trzích. Dnes zaměstnává na 20 lidí, z toho 8 žen, ve výrobě a administrativě a další 2 muže a 2 ženy při různých nepravidelných prodejních akcích. Lidé s nízkým vzděláním, sezónními příjmy či samoživitelé tak získali výhody, které dříve ani neznali - trvalé zaměstnání s pravidelným a spolehlivým příjmem i zdravotní, úrazové a důchodové pojištění. Zaměstnanci Oxidos mohou také čerpat příspěvek na dojíždění do práce a dostávají vyšší mzdu za odpracované přesčasy. V duchu fair trade pak mají přístup k dalšímu vzdělávání a odborné přípravě a možnost půjčky za férových podmínek. V době, kdy byla v Kolumbii minimální mzda asi 280 USD, v Oxidos byla 300 USD a průměrná vyplácená mzda 450 USD.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané betlémy
Hmotnost: 0.04 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: