Dřevěné pexeso s divokými zvířaty, 20 dílků

Kód: EL431899
555 Kč 459 Kč bez DPH 555 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Roztomilé ručně malované pexeso na dřevěných kartičkách z kaučukovníku, se kterými si různým způsobem budou rádi hrát nejen malé děti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásně roztomilé obrázky divokých zvířat ručně malovaných na dřevěných kartičkách na Šrí Lance. Dřevěné dílky jsou vyrobeny ze zhruba 30 let starých kaučukovníků, které již pro své stáří nejsou využívány pro výrobu přírodního kaučuku. Dílky jsou velmi příjemné do ruky i na pohled. 

Kartičky jsou baleny v bavlněném sáčku barvy bordó se zipem a průhledným okýnkem. Uvidíte v něm 20 Fair Trade ručně řezaných dřevěných dílků s 10 dvojicemi obrázků zvířat. Pexeso se tedy přímo nabízí, ale možná s nimi děti budou hrát i jiné hry. Všechny kresby jsou vyvedeny striktně netoxickými barvami. Každý dílek je velký 5x5 cm a tlustý 0,7 cm.

Spravedlivě zaplacená ruční práce z přírodního materiálu - každý kus je originál a liší se velikost, tvar, barvy i samotné kresby zvířat.

S ohledem na velikost dílků a bezpečnost hračka není vhodná pro děti do 3 let!

Ručně vyrobené na Šrí Lance v rámci Fair Trade projektu

Toto krásné pexeso s divokými zvířaty, v zahraničí nazývané Safari Memory Game, vyrobili drobní řemeslníci společnosti Golden Palm Crafts. Jde o velmi malou společnost založenou v roce 1985, jejíž hlavním cílem je zajistit dlouhodobě udržitelná pracovní místa pro řemeslníky z venkovských oblastí Šrí Lanky. Pro místní rodiny je totiž řemeslo jediným možným zdrojem příjmů.

Pouhých 30 zaměstnanců tak dnes v dílničkách v malých obcích vyrábí vysoce kvalitní dřevěné hračky s využitím jen místních zdrojů dřeva a netoxických barev. Všichni mají úrazové a důchodové pojištění a za svou práci dostávají spravedlivou Fair Trade mzdu.Podporuje je také tříčlenný návrhářský tým, který pomáhá vyvíjet nové produkty.

Zisk Golden Palm Crafts je investován výlučně zpět do provozu, jako je školení zaměstnanců či nákup nových nástrojů a materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělaná srdíčka, hračky a pera
Hmotnost: 0.252 kg
Hmotnost: 252 g
Rozměry dílku: 5x5x0,7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: