Bambusová miska na nožce, oranžová

Kód: EW650740
348 Kč 288 Kč bez DPH 348 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Hezká ručně dělaná oranžovo-hnědá bambusová miska z Vietnamu na nožce připomínající slavnostní pohár či kalich.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hezká lakovaná praktická miska z bambusu z Vietnamu s nožkou připomínající tak kalich či velký pohár. Vnitřek je přírodní, vnější strana pak hnědo-oranžová. Hrany jsou samozřejmě zbroušeny, a misku tak můžete bez obav svěřit i svým dětem (za vylití či vysypání obsahu však neručíme).

Fair Trade ruční práce z přírodního materiálu - každý kus je originálem a může se lišit velikost, tvar i barva. Miska pohodlně pojme 1,25 l vody, aniž by přetékala.

Od drobného řemeslníka z Fair Trade projektu ve Vietnamu

Misky vyrábí drobní vietnamští řemeslníci spolupracující s neziskovou organizací Craft Link, která byla založena v roce 1996 v Hanoji. Její ambiciózní vizí je, aby jednoho dne dostávali všichni řemeslníci ve Vietnamu za své zboží spravedlivou mzdu.

Organizace proto pomáhá oživit a propagovat tradiční vietnamskou kulturu a řemeslné dovednosti. Drobným výrobcům vyplácí odpovídající odměnu dle principů Fair Trade, podílí se na marketingu a zprostředkovává přístup na zahraniční trhy s řemeslným zbožím. 15 % zisku vyplácí přímo výrobcům a další peníze zpětně investuje do vzdělávání řemeslníků v tradičních technikách, zvyšování kvality výroby a otevírání nových řemeslných projektů.

Craft Link v rámci konceptu Fair Trade spolupracuje s 67 skupinami řemeslníků, a zaměstnává tak více než 6100 šikovných lidí. Pracuje s etnickými menšinami ve Vietnamu (45 %), sociálně, tělesně či mentálně znevýhodněnými ( 25 %) a tradičními řemeslnými vesnicemi (30 %). Zvláště pozoruhodný je podíl žen, které tvoří více než 90 % výrobců, a 95 % z nich působí v řídících funkcích.

Rozměry: průměr 25 cm, výška 10 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané košíky, ošatky a misky
Hmotnost: 0.34 kg
Hmotnost: 340 g
Objem: 1300 ml
Rozměry:: průměr 25 cm, výška 10 cm.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: