Krabička z mangového dřeva s reliéfem z Indie, 20x20x12 cm

Kód: EZ61381
777 Kč 642 Kč bez DPH 777 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Krásná ruční práce z mangového dřeva. Krabička z přírodního exotického materiálu s ručně řezaným reliéfem ve víku krabičky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní krabička z mangového dřeva, které není nijak vzácné, ale zavzpomínejte, kolik výrobků z této dřeviny jste kdy viděli? Originální přírodní materiál s nádechem exotiky originálně zpracovaný ručně včetně reliéfu na víku. Krabička je opatřena dvěma panty a má otevírací víko. Uvnitř bez přihrádek. Luxus, tradice i příběh v jednom výrobku. 

Poctivě zaplacená ruční práce z přírodního materiálu - každý kus je jedinečný originál a liší se barva v závislosti na použitém dřevu: náš konkrétní kus nemá červený nádech jako kus na fotografii. Liší se také kresba reliéfu, i když stále jde o strom a dvě opičky.

(Velmi pravděpodobně) jde o poslední dovezený kus!

Ručně vyrobena v Indii v rámci Fair Trade projektu

Krabičku vyrobili drobní indičtí řemeslníci, kteří spolupracují s místní Fair Trade organizací Noah's Ark International Exports (česky Mezinárodní exporty Noemova archa) se sídlem v Moradabadu. Cílem Noemovy archy je bojovat proti vykořisťování řemeslníků překupníky a umožnit jim získat důstojnější odměnu prostřednictvím přímého vývozu a Fair Trade.

A to se jí daří. Ke společnosti se připojuje stále více a více výrobců a dnes spolupracuje už se 100 skupinami producentů, které vyrábějí celou řadu různých řemeslných výrobků. Se zvyšujícím se objemem zboží tak bylo možné pořídit si centrální dílnu pro kontrolu kvality a vlastní sklad pro balení zboží a přípravu na export.

Oproti tomu workshopy a školení řemeslníků probíhají v jejich domovech, a dostává se jim také tolik potřebného vybavení pro vyšší bezpečnost práce. Pro děti řemeslníků se pak nabízí bezplatné vzdělávání, učební pomůcky a pravidelné stravování.

Vnější rozměry: 20 x 20 cm, výška 11,5 cm.
Hmotnost 844 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané dózy, krabičky a boxy
Hmotnost: 0.844 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: