Přívěsek na klíče Řetěz z kola z Indie

Kód: EL391438
47 Kč 39 Kč bez DPH 47 Kč / 1 ks
Skladem (>10 ks)

Recyklovaný kousek řetězu z jízdního kola z Indie v podobě přívěsku s řetízkem a kroužkem k zavěšení na svazek klíčů, na batoh či tašku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kousek řetězu z jízdního kola recyklovaný drobnými řemeslníky v Indii do podoby Fair Trade přívěsku na klíče. Železo s měděným povrchem plus řetízek a kroužek pro snadné a rychlé připevnění na svazek klíčů či třeba na batoh nebo tašku nejen cyklistických nadšenců. 

Fair Trade ruční práce - každý kus je recyklovaný originál a může se lišit velikostí i barvou.

Vyrobený v Indii v rámci Fair Trade projektu

Přívěsek vyrobili drobní indičtí řemeslníci, kteří spolupracují s místní Fair Trade organizací Noah's Ark International Exports (česky Mezinárodní exporty Noemova archa) se sídlem v Moradabadu. Cílem Noemovy archy je bojovat proti vykořisťování řemeslníků překupníky a umožnit jim získat důstojnější odměnu prostřednictvím přímého vývozu a Fair Trade.

A to se jí daří. Ke společnosti se připojuje stále více a více výrobců a dnes spolupracuje už se 100 skupinami producentů, které vyrábějí celou řadu různých řemeslných výrobků. Se zvyšujícím se objemem zboží tak bylo možné pořídit si centrální dílnu pro kontrolu kvality a vlastní sklad pro balení zboží a přípravu na export.

Oproti tomu workshopy a školení řemeslníků probíhají v jejich domovech, a dostává se jim také tolik potřebného vybavení pro vyšší bezpečnost práce. Pro děti řemeslníků se pak nabízí bezplatné vzdělávání, učební pomůcky a pravidelné stravování.

 
 

Rozměry řetězu z kola: délka 9,5 cm, šířka 1,0 cm.
Délka řetízku 3,3 cm, průměr kroužku 3 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Další různé rukodělné výrobky
Hmotnost: 0.031 kg
Hmotnost: 31 g
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
El Puente: Fair trade garance El Puente

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: