Kovový adventní svícen na čajové svíčky z Indie, 47 cm

Kód: EZ614832
605 Kč 500 Kč bez DPH 605 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Velký dekorativní svícen v moderním provedení na 4 čajové svíčky, jejichž kouzelné světlo vykreslí krásnou vánoční atmosféru s výjevem Svaté rodiny, Tří králů, pastýřů i zvířat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhý svícen na až 4 čajové svíčky s výjevem Svaté rodiny, Tří králů, pastýřů i ovce a velblouda. Svícen je krásný i bez svíček a může samostatně fungovat jako vánoční betlém. Světlo svíček mu však dodá líbezné kouzlo a atmosféru. Ručně vyrobený z kovu v Indii dle principů fair trade. Díky jednoduchému černému provedení ho můžete umístit téměř do každého interiéru včetně moderního. 

Poctivě zaplacená ruční práce - každý kus je jedinečný originál a může se lišit velikostí i jednotlivými tvary.

Rozměry: délka 47 cm, výška 14 cm, hloubka 4 cm.

Ručně vyrobený v rámci Fair Trade projektu v Indii

Vánoční svícen vyrobili drobní indičtí řemeslníci, kteří spolupracují s místní Fair Trade organizací Noah's Ark International Exports (česky Mezinárodní exporty Noemova archa) se sídlem v Moradabadu. Cílem Noemovy archy je bojovat proti vykořisťování řemeslníků překupníky a umožnit jim získat důstojnější odměnu prostřednictvím přímého vývozu a Fair Trade.

A to se jí daří. Ke společnosti se připojuje stále více a více výrobců a dnes spolupracuje už se 100 skupinami producentů, které vyrábějí celou řadu různých řemeslných výrobků. Se zvyšujícím se objemem zboží tak bylo možné pořídit si centrální dílnu pro kontrolu kvality a vlastní sklad pro balení zboží a přípravu na export.

Oproti tomu workshopy a školení řemeslníků probíhají v jejich domovech, a dostává se jim také tolik potřebného vybavení pro vyšší bezpečnost práce. Pro děti řemeslníků se pak nabízí bezplatné vzdělávání, učební pomůcky a pravidelné stravování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané aroma lampy, svícny a vonné tyčinky
Hmotnost: 0.76 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: