Svícen 6 v 1 z palewského mastku z Indie

Kód: GL508206
249 Kč 206 Kč bez DPH 249 Kč / 1 ks
Skladem (9 ks)

Praktický svícen na 6 různě různě tlustých svíček ručně vyrobený z šedého mastku v Indii v moderním minimalistickém designu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně vyrobený svícen z mastku palewa v podobě dvojité kostky, který můžete použít na různě velké svíčky. Drobní řemeslníci v Indii totiž v rámci fair trade projektu vyvrtali do každé z 6 stran vnitřní kostky jinak velké otvory, a svícen je tak použitelný na 6 různě tlustých svíček. Vnitřní kostka zapadá do obalu, rovněž z palewského mastku, který výrobku dodává stabilitu a nechává přitom přiznanou přírodní kresbu nejměkčího nerostu na stupnici tvrdosti.

Pěkný a šikovný moderní svícen, se kterým se nebudete muset tolik bát, aby se vám nová svíčka vešla do svícnu.

Spravedlivě zaplacená ruční práce z přírodního materiálu - jednotlivé kusy se tedy mezi sebou drobně liší barvou, strukturou, tvarem i velikostí.

Rozměry cca: 5,5 x 5,5 x 5 cm (š x h x v).

Od drobných řemeslníků z fair trade organizace TARA v Indii

Už od počátku 70. let projekt TARA bojuje za důstojnost těch nejchudších lidí v Indii. Četné iniciativy v oblasti vzdělávání, práv žen, ochraně životního prostředí a zaměstnávání zlepšují životy drobných řemeslníků ve slumech Dillí a okolních komunit.
Tara například organizuje 6měsíční kurz šití pro ženy, po jehož dokončení si švadlena může za pomoci mikroúvěru od společnosti TARA zakoupit vlastní šicí stroj a začít podnikat. Tak si již více než 250 žen bylo schopno vybudovat soběstačnou ekonomickou existenci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané aroma lampy, svícny a vonné tyčinky
Hmotnost: 0.455 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization
Globo: Fair trade garance Globo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: