Stojánek na vonné tyčinky z mosazi z Indie

Kód: EZ331061
257 Kč 212 Kč bez DPH 257 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Ručně vyrobený a ručně bohatě zdobený mosazný stojánek na vonné tyčinky, opatřený 4 nožičkami, které zajišťují lepší stabilitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně vyrobený stojánek s bohatým zdobením, které je rovněž vyvedeno ručně v Indii. Stojánek je vyrobený z mosazi a zespodu má čtyři nízké nožičky, které zajišťují stabilitu stojánku. Samozřejmostí je otvor pro zasunutí vonné tyčinky.

Poctivě zaplacená ruční práce - každý kus je jedinečný originál a může se lišit tvar, velikost i barvy.

Ručně vyrobena v Indii v rámci Fair Trade projektu Asha

Organizace Asha Handicrafts Association byla založena v roce 1975 jako nezisková, sociální a environmentální společnost a ve stejném roce získala vývozní licenci a začala budovat síť výrobců fair trade na podporu znevýhodněných producentů. První skupinou byli řezbáři, ale současně Asha spolu s dalšími organizacemi uspořádala několik workshopů a školení pro sociálně znevýhodněné a zdravotně postižené řemeslníky a dnes pracuje s více než 50 skupinami výrobců po celé Indii. Více než 800 výrobců tak dnes vyrábí zboží ze dřeva, železa, papírové hmoty, kamene i stříbra, vzniká bižuterie i pohlednice, ženy šijí a tkají. Řemeslné techniky a dovednosti se předávají z generace na generaci. Zvláštní pozornost je věnována svobodným ženám, vdovám a ženám bez vzdělání, stejně jako malomocným. Ostatně v sanskrtu znamená "asha" "naději".

Asha veškeré zisky investuje zpět do podpory lidí a nabízí tak pozoruhodně bohatý program: řemeslníci dostávají spravedlivou odměnu za své fair trade zboží, podporu na lékařskou péči a vzdělávání svých dětí, mohou využít drobné půjčky na otevření a vybavení svých dílen, poradenství a školení. Děti mohou čerpat studijní stipendia a vzdělávat se v tématech jako tuberkulóza, AIDS, antikoncepce či zneužívání drog.

Rozměry: délka 20 cm; šířka 3,8 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané aroma lampy, svícny a vonné tyčinky
Hmotnost: 0.058 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: