Stojan na šperky s ptáčky z Indie, 40 cm

Kód: NA124178
349 Kč 288 Kč bez DPH 349 Kč / 1 ks
Skladem (10 ks)

Decentní, ale roztomilý kovový stojan se 4 patry na šperky a jiné drobnosti. Ručně vyrobený v Indii a po moři na přímo dovozený bez překupníků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Železný stojan na šperky a jiné drobnosti ručně vyrobený v Indii. Stojan má 2 patra vždy s 18 dírkami (i když na fotografii jich je 16), na kterých sedí ptáčci. Dolní patro tvoří kulatá tyčka a v nejvyšším patře můžete využít 10 háčků na každou stranu. Decentní a funkční design, vhodný do každého interiéru.

Poctivě zaplacená fair trade ruční práce z přímého dovozu z Indie - každý kus je originál a může se lišit velikostí a jednotlivými tvary.

Rozměry: šířka 20 cm, výška 40 cm, hloubka 12,5 cm

Vyrobený v Indii v rámci Fair Trade projektu

Stojan vyrobili drobní indičtí řemeslníci, kteří spolupracují s místní Fair Trade organizací Noah's Ark International Exports (česky Mezinárodní exporty Noemova archa) se sídlem v Moradabadu. Cílem Noemovy archy je bojovat proti vykořisťování řemeslníků překupníky a umožnit jim získat důstojnější odměnu prostřednictvím přímého vývozu a Fair Trade.

A to se jí daří. Ke společnosti se připojuje stále více a více výrobců a dnes spolupracuje už se 100 skupinami producentů, které vyrábějí celou řadu různých řemeslných výrobků. Se zvyšujícím se objemem zboží tak bylo možné pořídit si centrální dílnu pro kontrolu kvality a vlastní sklad pro balení zboží a přípravu na export.

Oproti tomu workshopy a školení řemeslníků probíhají v jejich domovech, a dostává se jim také tolik potřebného vybavení pro vyšší bezpečnost práce. Pro děti řemeslníků se pak nabízí bezplatné vzdělávání, učební pomůcky a pravidelné stravování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané stojany na šperky
Hmotnost: 0.44 kg
Hmotnost: 440 g
WFTO: Garance World Fair Trade Organization

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: