Stojan na šperky Strom s ptáčky ve větvích z Indie, 50 cm

Kód: NA183701
Tip
889 Kč 735 Kč bez DPH 889 Kč / 1 ks
Skladem (7 ks)

Nádherný ručně vyrobený kovový stojan na šperky v podobě stromu s listy, květy a modrými ptáčky ve větvoví. Vaše klenoty si tak užijete, i když je právě nebudete mít na sobě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je přece taková škoda, když vaše oblíbené šperky po nošení odložíte do šuplíku či krabičky, kde zůstanou schované. Proč byste si je neměla užívat, i když je právě nenosíte? Drobní řemeslníci z Noemovy archy v Indii přišli s něčím jedinečným, co vaše šperky dostane do centra pozornosti. Perfektní místo pro uložení šperků, kde se řetízky nezamotají a vy ušetříte čas hledáním těch správných náušnic. Vše uvidíte na první pohled ve větvích krásného stromu se zelenými listy, barevnými květy a modrými ptáčky. Strom je oboustranný, a tak některé květy a listy mají kresbu na jedné, jiné na druhé straně; ptáčci jsou oboustranní :-)

Stojan je veliký, a tak pojme poměrně hodně klenotů. Je i dostatečně těžký a stabilní, aby ho ani velké šperky nepřevážily. Vašim oblíbeným ozdobám navíc dodá perfektní prezentační efekt.

Praktická, krásná a poctivě zaplacená fair trade ruční práce z kovu z přímého dovozu z Indie - každý kus je jedinečný originál a jednotlivé kusy se vzájemně drobně liší velikostí, barvami i jednotlivými tvary.

Přibližné rozměry: výška 50 cm, šířka 42 cm, hloubka 10,2 cm.
Hmotnost asi 1 180 g.

Vyrobený v Indii v rámci Fair Trade projektu

Stojan vyrobili drobní indičtí řemeslníci, kteří spolupracují s místní Fair Trade organizací Noah's Ark International Exports (česky Mezinárodní exporty Noemova archa) se sídlem v Moradabadu. Cílem Noemovy archy je bojovat proti vykořisťování řemeslníků překupníky a umožnit jim získat důstojnější odměnu prostřednictvím přímého vývozu a Fair Trade.

A to se jí daří. Ke společnosti se připojuje stále více a více výrobců a dnes spolupracuje už se 100 skupinami producentů, které vyrábějí celou řadu různých řemeslných výrobků. Se zvyšujícím se objemem zboží tak bylo možné pořídit si centrální dílnu pro kontrolu kvality a vlastní sklad pro balení zboží a přípravu na export.

Oproti tomu workshopy a školení řemeslníků probíhají v jejich domovech, a dostává se jim také tolik potřebného vybavení pro vyšší bezpečnost práce. Pro děti řemeslníků se pak nabízí bezplatné vzdělávání, učební pomůcky a pravidelné stravování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané stojany na šperky
Hmotnost: 2.035 kg
WFTO: Garance World Fair Trade Organization

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Nutriční údaje
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: